«Чарівне свято у СОНЕЧОК»

2015-12-18

/Files/images/mikolay_2015/6.jpg

День святого Миколая є одним з найулюбленіших свят для малечі. Кожна дитина в цей день мріє знайти під подушкою солодкий гостинець - довгоочікуваний подарунок від Миколая. Ось і малюки дитячого садка № 24 «Сонечко» нарешті дочекалися виконання своїх бажань, яке відбулося під час організації святкової розваги «Миколай до нас іде, мир і щастя всім несе!» 18 грудня 2015 року.

У цьому році їх очікування, за традицією, втілили в життя представники відділу освіти Артемівської міської ради, директор Державного регіонального геологічного підприємства «Донецькгеологія» Микола Жикаляк.

Звертаючись до малечі і батьків, начальник відділу освіти Рубцова Марина Анатоліївна зазначила, що День святого Миколая - це не тільки свято подарунків, а й свято любові і радості. Микола Васильович Жикаляк сказав про те, щоб бути схожими на святого Миколая, який мав у своєму серці Христа, необхідно творити добро і добром перемагати всяке зло і ненависть.

Співробітники дитячого садка занурили гостей у атмосферу свята, показавши театралізовану виставу про святого Миколая і добре всім знайомих персонажів Антипку та Бабу Ягу, які намагалися ввести доброго Миколая в оману та залишити дітей без подарунків. Малеча із захопленням допомагала святому Миколаю, та навчила Антипку і Бабу Ягу творити добрі справи. Маленькі актори чудово танцювали і співали. Святковою родзинкою став музичний оркестр «Акварельки» у виконанні дітей, а невеликий ансамбль «малюків-янголят» не залишив байдужими навіть представників військової частини другого механізованого батальйону Української армії, які теж завітали на свято, щоб привітати «сонечок».

Малеча була дуже рада великій кількості солодких подарунків від гостей свята. А від тієї атмосфери, яка панувала протягом всього святкового ранку, стало тепло на душі усім - і малечі, і батькам, і всім тим, хто став добрим захисниками маленьких «сонечок».

/Files/images/mikolay_2015/3.jpg

/Files/images/mikolay_2015/7.jpg/Files/images/mikolay_2015/8.jpg/Files/images/mikolay_2015/2.jpg

/Files/images/mikolay_2015/5.jpg

/Files/images/mikolay_2015/1.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 211

Коментарi