"Маленькі колядники"

2016-01-14

/Files/images/kolyalki_2016/3.jpg "Коля-коляд-колядниця - гарна з медом поляниця..."

Зима - найулюбленіша пора року багатьох людей, адже саме взимку проходить найбільша кількість свят.

У дитячому садку - це особливий час, коли дорослі і діти об'єднуються в єдиному святковому пориві. Усім хочеться незвичайних зустрічей, яскравих і оригінальних подарунків, веселих привітань.

Здавалося б - вже отримані всі подарунки, святкові канікули закінчені. А серце з дитячою радістю і надією чекає чергового дива. Відразу згадуються посівання чоловіків, з раннього ранку, побажання добра, врожаю і достатку, веселі пісні і Колядки.

Ось і малюки дитячого садка №24 «Сонечко» нарешті дочекалися цього чарівного моменту, та 14 січня, разом із дорослими, вирушили до тих, хто їх любить, піклується і оберігає. Саме вони заздалегідь запросили до себе малят та з нетерпінням їх чекали.

Хлопці виступили з колядками та щедрівками в гостях у своїх спонсорів: «Донбасгеологія» Жикаляк Микола, ПП «Техноцентр» - Зима Владислав, «Сбербанк Россия» Вялий Олександр.

Малюки «сонечка» порадували всіх грою на українських музичних інструментах. Подарували дорослим чарівні листівки-побажання, щоб весь рік був мирним, вдалим і щасливим.

Хлопці-колядники привезли подарунки і гостинці в дитячий садок, де з радістю розділили їх на всіх малят.

/Files/images/kolyalki_2016/1.jpg/Files/images/kolyalki_2016/4.jpg/Files/images/kolyalki_2016/2.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 288

Коментарi