Казкове королівсттво у "Сонечку"

2017-12-28

/Files/photogallery/20171228_095932.jpg

«КАЗКОВЕ КОРОЛІВСТВО У «СОНЕЧКУ»

На передодні нового року і діти, і дорослі очікують новорічні дива, перетворення та подарунки.

Колектив дитячого садка №24 «Сонечко» м.Бахмут з особливим натхненням підготував святкову програму для малят, створивши домашній затишок, який навіює новорічний казковий настрій: чарівно прибраний хол, який сяє різнобарвними кольорами гірлянд; декоративний камін, в якому потріскують голубими барвами вогники, а Дід Мороз вітає всіх своїми піснями та запрошує на свято.

2017.12.28 року в садочку пройшла новорічна казка «Казкове королівство», на якому була створена незабутня атмосфера казки: діти перевтілювалися в казкових героїв, опинившись в чарівному королівстві Доброї Феї. Зіпсувати свято Злому Чаклуну не дали веселі Роботи, Дитячий Оркестр, Сніговички та Зірочки.

За уміння грати, танцювати, водити хороводи Дід Мороз нагородив дітей солодкими подарунками, але свято на цьому не закінчилося.

Разом з Дідом Морозом на свято з подарунками приїхали друзі малюків із «Сбербанку», які підготували для дітей «сніговий сугроб», де були заховані іграшки, які малюки очікували з нетерпінням: розвивальні, музичні іграшки та легоконструктори, казкові роботи та ляльки

Яскраві костюми виготовлені педагогами з фантазією та креативом, бажанням бути найкращими, найвеселішими, покорили серця батьків та гостей.

Спостерігаючи за добрими усмішками було зрозуміло: «Як у дитинстві» і невідомо, кому більше сподобалось: дорослим чи дітям.

З щірим привітанням виступила завідувач Рижих І.В., яка побажала всім:

Нехай в Новий рік зірки впадуть з морозного неба в Ваші долоні і виконають кожне загадане бажання. Хочу, щоб в наступаючому році збулися найзаповітніші мрії, а щастяназавжди оселилося поруч! Нехай в Новому році разом з кожної сніжинкою доніг падаєщастя, успіх і удача. Бажаю, щоб у Ваш будинок по самий дах намело добра, достатку і благополуччя.

Кiлькiсть переглядiв: 278

Коментарi