Великдень велике свято

2019-05-02

/Files/images/IMG_2223.JPG

«Великдень зустрічаємо, зі святом всіх вітаємо!»

Пасха – одне з найбільших християнських свят, це день Воскресіння Христа. 2 травня в дошкільному навчальному закладі №24 «Сонечко» панувала весела святкова атмосфера. Цього дня маленькі «сонечкі» з радістю поспішали до садочка, адже тут на них чекало довгожданне свято – традиційне свято Великодня!

Діти усіх вікових груп нашого «Сонечка», разом з педагогами та батьками, заздалегідь натхненно та ретельно готувалися до нього: знайомилися з традиціями українського народу щодо святкування Пасхи, вчилися розмальовувати писанки, виготовляти крашанки, вивчали вірші та пісні.

«Христос Воскрес, усе радіє, сміється сонечко з небес. Прозора річечка леліє, Христос Воскрес, Христос Воскрес!» - такими словами розпочалося казкове дійство світлої Пасхи. На святі діти розповідали вірші про весну, Пасху, Україну, співали пісні, танцювали, водили хороводи, відгадували загадки. Також, не забули і про традиції нашого народу: малятам розповідали про те, як готувалися та святкували Великдень наші пращури. З величезним задоволенням діти грали в народні ігри «Великоднє яйце», «Котись яєчко», вчились самостійно складати пасхальний кошик.

Та найбільше запам’яталася та сподобалась усім присутнім на святі театралізоване дійство: «Великодня казочка», в якій смілива собака Сірко захищав яєчко, що знесла Курочка та приховала від Мишки, а згодом, матуся і донечка розписали з нього гарну великодню писанку.

Цікавим сюрпризом було для малят - подарунки від спонсорів: директора ДРГП «Донецькгеології» Жикаляк М.В та співпрацівників АТ «Ощадбанк» , які подарували дітям великодні подарунки.

На завершення свята всіх дітей, гостей та батьків пригостили смачними подарунками.

Кiлькiсть переглядiв: 77

Коментарi