• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • «Через поле, через гай їде к діткам Миколай»

«Через поле, через гай їде к діткам Миколай»

2020-12-18

/Files/images/tijden_bezpeki/IMG_1942.JPG

19 грудня на свято Миколая кожен з нас чекає маленької казки.

18 грудня у день світлого та довгоочікуваного свята у садочку № 24 «Сонечко» для малят педагоги закладу влаштували театралізоване дійство. Під час святкування господиня розповіла малюкам легенду про Святого Миколая, а казкові герої – Антипко та Баба Яга створили особливу чарівну атмосферу сказки. І, звичайно ж, центральною фігурою казкового дійства став Святий Миколай. Оригінальний казковий сюжет захопив дітей, які переживали та допомагали Антипці принести Миколаю зірочки доброти, а вередливу Бабу Ягу намагалися навчити добрим вчинкам.

Незважаючи на певні труднощі у вираженні своїх емоцій, діти дуже старалися розкрити всі свої таланти. Вони танцювали, грали в оркестрі та співали.

Свято Миколая завжди привчає дітей шанувати народні звичаї та традиції . Саме це допомагає малятам бути милосердними та турботливими. За свої добрі вчинки діти отримали подарунки не тільки від Миколая. До малят завітав міський голова Олексій Рева, якого вони вважають справжнім чарівником і чекають його з нетерпінням кожного року .

Свято Миколая запам`ятається малечі незабутніми моментами та приємними подарунками.

Кiлькiсть переглядiв: 18

Коментарi