• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Новини
  • Безпечне свято – запорука приємних спогад на весь наступний рік

Безпечне свято – запорука приємних спогад на весь наступний рік

2014-12-30

/Files/images/DSC01217.JPG

Новий рік одне з найсвітліших і найрадісніших свят. Цілих дванадцять місяців його чекають з нетерпінням дітлахи та дорослі. Але навіть в це свято не варто розслаблятися понад міру. Адже, як відомо, як зустрінеш новий рік так його і проведеш. Тому, напередодні свята, педагоги дошкільного навчального закладу №24 «Сонечко» організували виставку газет для батьків під гаслом «Безпечний Новий рік!», метою якої було підвищення уваги батьків щодо заходів безпеки під час святкових днів. Дитина, навіть граючи в колі однолітків, все одно вимагає уваги, може навіть більше, ніж у звичайний день.

В своїх газетах педагоги намагалися донести до батьків правила та аспекти безпечної поведінки під час різних ситуацій. Вихователь Світлана Іванченко розповіла батькам як можна організувати святковий стіл, щоб дитині було цікаво і тим самим уникнути неприємностей із кишково-шлунковими розладами. Вихователь Юлія Колосовська поділилася секретами організації безпечного дозвілля в святкові та вихідні дні, в тому числі і безпечне використання піротехнічних засобів. Своїм посиланням, вихователь Вікторія Лаптєва попередила батьків, що навіть у святкові дні, вони повинні буди особливо пильні до своєї дитини і ні в якому разі не залишати малюка одного дома, бо ці дії можуть привести до неминучої біди. Новий рік - це свято, гуляння та багато вільного часу, який можна з користю для дитини, провести на свіжому повітрі. Вихователь Валентина Нощенко не залишила і цієї теми без уваги, розповівши батькам, в яких саме ситуаціях треба бути пильним під час святкування на вулиці. Закцентувавши увагу читачів на питанні безпечної поведінки на дорозі, біля замерзлих водоймищ, під час ожеледиці та при появі бурульок. Зазвичай, майже жодна сім’я, не зустрічає Новий рік без красуні ялиночки. Вихователь методист Яна Удалайська, приділила велику роль безпечному прикрашанню ялинки. Вказала на те, що саме не треба використовувати в якості прикрас і що, в подальшому, може явитися причиною вогненебезпечних ситуацій. Поділилася порадами, як можна привити дитині навички безпечної пожежної поведінки.

Щоб Новий рік залишив тільки приємні спогади, приніс море посмішок і радості для дітей, необхідно подумати про безпеку святкування. Якщо батьки побачать хоч одну сльозинку з вагомої причини у дитини, навряд чи можна і надалі відпочивати, розважатися та насолоджуватися святковим оточенням.

Ми – за безпечний Новий рік, а Ви?

/Files/images/DSC01216.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 145

Коментарi