Безпечне майбутнє - наш пріоритет!

2015-10-30

/Files/images/msyachnik_vogon/DSC03991.JPG

Безпека дітей і дорослих є одним з основних завдань нашого суспільства. Фундамент знань з безпеки життєдіяльності закладається вже в дошкільному віці. З метою пропаганди протипожежних знань серед дітей та батьків, запобігання пожеж від дитячих ігор і пустощів з вогнем, у дитячому садку №24 «Сонечко» був організований місячник пожежної безпеки «Обережно - вогонь!», який проходив з 01 по 30 жовтня.

Одним з основних завдань було навчання дітей правилам пожежної безпеки, прищеплювання навичок правильних дій у разі пожежі. Адже саме в дошкільному віці виникають сприятливі умови для виховання у дитини почуття небезпеки перед вогнем, навичок вмілого поводження з ним і оволодіння знаннями, що допомагають попередити загоряння або зорієнтуватися у складній ситуації. І чим раніше дитина буде знати, які наслідки можуть бути від неправильного поводження з вогнем, тим міцніше в його свідомості сформується думка: ні в якому разі не можна порушувати правила пожежної безпеки!

В рамках місячника були організовані різноманітні форми роботи та заходи: перевірено наявність і стан засобів пожежогасіння, відпрацьовано алгоритм евакуації та порядок оповіщення людей на випадок виникнення пожежі або надзвичайних ситуацій. Також перевірено стан електричного обладнання приміщень дошкільного закладу. З педагогами та техперсоналом проведені заняття та дано консультації по темі. У групових приміщеннях оформлено тематичні виставки дитячих робіт і сімейних газет з пожежної безпеки. У всіх вікових групах були організовані тематичні заняття. З дітьми старшого дошкільного віку педагоги Світлана Кашка і Галина Кулайко, провели практичне заняття «Перша допомога при опіках» за участю старшої медичної сестри. Підсумковим заходом місячника стало проведення спортивної розваги з елементами естафети «Юні пожежники!».

Ми віримо, що робота, яка систематично проводиться з вихованцями, безумовно дає позитивний результат.

/Files/images/msyachnik_vogon/1.jpg/Files/images/msyachnik_vogon/DSCF4711.JPG/Files/images/msyachnik_vogon/DSCF4701.JPG/Files/images/msyachnik_vogon/DSCF4692.JPG/Files/images/msyachnik_vogon/DSC04010.JPG/Files/images/msyachnik_vogon/DSC04005.JPG/Files/images/msyachnik_vogon/7jpg.jpg

Кiлькiсть переглядiв: 172

Коментарi