Тиждень безпеки у «Сонечку»

2015-11-06

/Files/images/tijden_bezpeki/1.jpg

Проблема безпеки життєдіяльності людини визнається в усьому світі. Про актуальність даної теми можна говорити багато і все буде головне. Як зберегти здоров'я дітей? Як допомогти розібратися в різноманітті життєвих ситуацій? Як навчити допомагати один одному? Аналізуючи поняття «екстремальний», «безпека», ми розуміємо: те, що для дорослого не є проблемною ситуацією, для дитини може стати такою.

Особливу тривогу ми відчуваємо за маленьких беззахисних громадян - дошколят. З перших років життя допитливість дитини, її активність у питаннях пізнання навколишнього, часом стає небезпечним для нього.

Головним із завдань організації життя дітей у дитячому садку є охорона їх психічного і фізичного здоров'я. Саме це завдання було основоположним при організації «Тижня безпеки» в дитячому садку №24, який проходив з 2 по 6 листопада.

В рамках тижня безпеки були організовані різні заходи з метою активізації роботи з попередження нещасних випадків з дітьми на вулицях і дорогах міста, попередження випадків травматизму дітей вдома і в дитячому садку, а також, педагоги приділили велику увагу здоровому і безпечному харчуванню. Адже кажучи про безпеку життя і здоров'я дитини, важливо враховувати всі фактори, які можуть шкодити щасливому і безпечному дитинству.

Всі заходи проводилися в ігровій формі, у вигляді конкурсів, вікторин та пізнавальних розваг. Вихователь групи «Теремок» Олена Тарасенко організувала для своїх вихованців сюжетно-рольову гру «В гостях у ляльки Марійки», під час якої дітлахи закріпили правила безпечної поведінки за столом та норми етикету. Діти старшої групи «Бджілка» розіграли перед вихованцями молодшої групи сценку з казки «Півень та бобове зернятко». Під час занять педагоги прикріплювали у дітей навички безпечної поведінки на дорогах, у дворі, на пішохідних переходах, формували уявлення про правильну поведінку в екстремальних ситуаціях: при зустрічі з чужою людиною, з незнайомим тваринам, під час пожежі, великого скупчення людей, загалом, створювали всі педагогічні умови для ознайомлення дітей з різними видами небезпек.

Адже малюк за своїми фізіологічними особливостями не може самостійно визначити всю міру небезпеки. Тому на дорослу людину природою покладена місія захисту дитини.

/Files/images/tijden_bezpeki/2.jpg/Files/images/tijden_bezpeki/7.JPG/Files/images/tijden_bezpeki/5.JPG/Files/images/tijden_bezpeki/4.JPG/Files/images/tijden_bezpeki/3.JPG

Кiлькiсть переглядiв: 173

Коментарi