• Ви знаходитесь тут:

  • Головна
  • Правила прийому дітей

Правила прийому дітей

Організація освітньої роботи в дошкільному навчальному закладі компенсуючого типу, дитячому садку №24 «Сонечко» ,здійснюється відповідно до законів України «Про освіту» , «Про дошкільну освіту» , «Про охорону дитинства» , Базового компоненту дошкільної світи та інших нормативно правових актів України. Прийом дітей до дошкільного навчального закладу компенсуючого типу здійснюється керівником протягом календарного року на підставі :

· заяви батьків або осіб, які їх замінюють,

· медичної довідки про стан здоров'я дитини,

· довідки дільничного лікаря про епідеміологічне оточення,

· свідоцтва про народження

· висновок обласної психолого-медико-педагогічної консультації

· направлення з Управління освіти;

· довідка про щеплення;

· довідки вузьких спеціалістів (лор , окуліст та інші)

· наявність довідки про діагноз

- комплексна оцінка ІРЦ

Під час прийому дитини до дошкільного навчального закладу компенсуючого типу керівник ознайомлює батьків або осіб ,що їх замінюють із статутом дошкільного закладу та іншими документами , що регламентують їх діяльність.

У відповідності до пункту 6 Положення про дошкільний навчальний заклад, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 12.03.2003 р. № 305, прийом дітей в дошкільний навчальний заклад здійснюється керівником протягом календарного року на підставі таких документів: заяви батьків або осіб, які їх замінюють, довідки про стан здоров'я дитини з висновком лікаря, що дитина може відвідувати дошкільний заклад та про сприятливе епідеміологічне оточення, форми №063/о (карта профілактичних щеплень), свідоцтва про народження, згоди на збір та обробку персональних даних.

Для прийому дітей до груп компенсуючого типу подають також висновок "Інклюзивно-ресурсного центру", направлення місцевого органу управління освітою.

Групи комплектуються за віковими ознаками, відповідно до нормативів наповнюваності, санітарно-гігієнічних норм і правил утримання дітей в дошкільному навчальному закладі. До дошкільного навчального закладу зараховуються діти віком від 2 до 7 років.

За дитиною зберігається місце у дошкільному навчальному закладі комунальної форми власності у разі її хвороби, карантину, санаторного лікування, на час відпустки батьків або осіб, які їх замінюють, а також у літній період (75 днів).

Відрахування дітей із дошкільного навчального закладу може здійснюватись:

за бажанням батьків або осіб, які їх замінюють;

на підставі медичного висновку про стан здоров’я дитини, що виключає можливість її подальшого перебування в дошкільному навчальному закладі;

Кiлькiсть переглядiв: 273

Коментарi